Цветы в Киеве

Мировые тенденции флористической моды

Сульфат амонію: особливості застосування в квітковій індустрії

Азот – один із найважливіших макроелементів у системі розвитку сільгоспкультур. Його значення важко переоцінити. В свою чергу, сірка – це теж надважливий елемент, що приймає участь у процесі перетворення амінокислот та білків у рослинах. Якщо скласти певний рейтинг значущості хімічних елементів для активного росту сільгоспкультур, то перше місце, звичайно, займає азот, друге – фосфор, а на третьому місці знаходиться сірка.

Сульфат амонію – це мінеральне добриво, що в своєму складі містить і азот, і сірку. Воно є прекрасним джерелом солей сірчаної кислоти, які, зазвичай, у культурі перетворюються із сірки. Амоній вирізняється тим, що легко доступний для рослин, мало рухається і не вимивається із землі. Завдяки цим якостям сульфат амонію прекрасно підходить як для основного внесення, так і для підживлення ґрунту у весняний період.

Культури на які впливає сульфат амонію

Найкраще сульфат амонію допомагає таким культурам як ріпак, який споживає багато сірки, зерновим культурам, капусті, гречці, овочам, картоплі, цукровому буряку, льону, чаю, соняшнику, редьці, гарбузу,щавлю, петрушці, редису, малині, аґрусу.

Як саме застосовується сульфат амонію? Щоб використання даного мінерального добрива принесло найкращі результати, його варто застосовувати навесні під передпосівну культивацію. Такий спосіб дає можливість рівномірно розприділити добриво на полі. З іншого боку, підживлення сульфатом амонію теж має непоганий ефект – його додають у розчин рідких азотних добрив та вносять у процесі розвитку рослин за допомогою спеціального обладнання.

Чорноземи – це основний вид ґрунту, що використовується в нашій країні під посіви сільськогосподарських культур. Шляхом проведення агрохімічного аналізу було виявлено, що саме для чорноземів сульфат амонію являється ідеальним засобом, що допомагає підвищити врожайність рослин. В деяких випадках дане мінеральне добриво має більший позитивний ефект, ніж найкращі азотні засоби. Враховуючи вартість сульфату амонію, яка є значно нижчою від ціни карбаміду та селітри аміачної, можна зробити висновок, що застосування саме цього мінерального добрива є найбільш економічно вигідним для вітчизняних аграрних господарств. Сульфат амонію має подвійну користь: дієво та ефективно сприяє розвитку сільгоспкультур, тим самим збільшуючи їх врожайність, і при цьому не завдає суттєвих фінансових втрат.

З усіх існуючих на сьогоднішній день мінеральних добрив найбільшу кількість сірки містить амоній сірчанокислий. Тому, в найближчій перспективі використання сульфату амонію для поповнення запасів сірки у землі під основне внесення та для підживлення рослин, є найбільш очевидним та вигідним.


Статью надано компанією Украгроком

 

Опубликовано в Новости.

Добавить комментарий

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Украина онлайн