Цветы в Киеве

Мировые тенденции флористической моды

Цветочные выставки в Украине и за границей – организация поездки на выставку от Happy Vacations

Happy Vacations Украина выставки

Космічні ракети і гігантські скрипки – прямо в центрі Києва, на столичному Співочому полі відкрили виставку квіткових інсталяцій “Гордість моя, Україна”, яку присвятили великих українців.

На композицію, присвячену авіаконструктору Сергію Корольову, пішло понад 10 тисяч квітів! Втім, перехожих в ній більше цікавить дивно реалістично створений дим від ракети. Дизайнер композиції розкрила секрет такого ефекту.

“Це звичайна малярська сітка. Якщо її скласти вдвічі, то вона цікаві відблиски дуже дає, потім якщо ще своєрідно пофарбувати, то бачите – вийшов ось такий ефект – дим при зльоті ракети”, – розповіла Людмила Довженко, ландшафтний архітектор Солом’янського району.

10 районів Києва – 10 відомих композицій, присвячених видатним українцям. Серед них – Ліна Костенко, Микола Амосов, Володимир Івасюк, Микола Лисенко. На 2 тисячах квадратних метрів Співочого поля висадили понад 300 тисяч квітів і створили 10 3D-інсталяцій.

“Проговорюється з тими, хто створював ці композиції: не тільки квіти, не тільки кількість, а говорили про тих людей, історія життя яких є суттю композицій”, – розповідає Петро Пантелєєв, заступник голови Київської міської державної адміністрації.

Виставка тільки відкрилася, а відвідувачі вже майже визначилися з фаворитом. “Найбільше сподобалася композиція про Олександра Довженка – Зачарований Десною”, – говорить Тетяна, відвідувачка виставки. “З човном! Так! – Це Довженко. – Так, а за човником – будиночок! Дуже сподобалося! Бачите – мурашки від вражень!”, – зізнався Володимир. Украина выставки 2018, все попереду

Над цією композицією дизайнери працювали майже 2 місяці. “На передньому плані у нас розміщена кіноплівка. Коли ви проходите повз композицію – створюється враження, що ви дивитеся фільм. Коли людина сідає в човен, то вона автоматично ніби знімається у фільмі”, – розповіла про інсталяції Ірина Корнійчук, ландшафтний архітектор Деснянського району.

А в Москві, цветоние виставки тоОснова колекції Царицинського оранжерей – це рослини, які вирощувалися дві сотні років тому. Сьогодні, як і при Катерині II, тут наливається виноград і плодоносять персикові дерева, зріють лимони і мандарини, фініки і гранати. Виноградна оранжерея – одне з найбільш «смачних» місць культурно-історичного комплексу в Царицино. Компания Happy Vacations (Украина) організовує поїздки на виставки в Москву для груп та індивідуально.

Опубликовано в Статьи.

Добавить комментарий

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Украина онлайн